درباره ما

شرکت فناوری صبانوین جام جم با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه درگاه های ارسال پیامک انبوه متمرکز ساخته است. این سامانه با اتصال به مرکز پيام‌ کوتاه شرکت ارتباطات سيار به عنوان نماینده اصلی اپراتورهای ١٠٠٠، ٢٠٠٠ و ٣٠٠٠ شناخته شده و با بهره گیری از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده‌های نوین تجاری در صنعت پيشرفته‌‌ پيام‌رسانی به مشتریان محترم می باشد .

اطلاعات ثبتی شرکت : 

ثبت کننده شخصیت حقوقی : سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
شناسه ملی : 14000178408
تاریخ تأسيس : 1390/12/16
نام شخصیت حقوقی : فن آوري صبا نوين جام جم
نوع شخصیت حقوقی : شرکت سهامي خاص
شماره ثبت : 47159
اداره کل : اداره كل ثبت اسناد و املاك استان فارس
واحد ثبتی : مرجع ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري شيراز
کد پستی : 7134935861
محل اقامت قانونی : استان فارس ، شهرستان شيراز ، بخش مركزي ، شهر شيراز، مشير فاطمي ، خيابان انقلاب اسلامي ، بن بست الف/4انقلاب اسلامي ، پلاك 71 ، طبقه دوم ، واحد 4

اهداف
هدف ما ارائه راهکارهای نوین به کسب و کارها است تا بهتر مدیریت شوند ، موثرتر فعالیت نمایند و از مزایای خودکار سازی فرایندها بهره ببرند.

دیدگاه
از دیدگاه ما ، کمک به کسب و کارها به منظور ساماندهی امور و ارتقاء سطح مدیریتی آنها منجر می شود به آینده ای بهتر و روشن تر برای جهان.
ما همچنین در تلاش هستیم که را گسترش دهیم تا هم برنامه توسعه را به پیش برده باشیم و هم فرصتهای شغلی جدیدی را در جهان ایجاد کنیم.

مشتریان

ما میزان موفقیت خود را بر مبنای میزان موفقیت مشتریان خود ارزیابی می کنیم. استقبال کسب و کارها در زمینه های مختلف و اندازه های متفاوت کوچک ، متوسط تا بزرگ ، هر روز بر موفقیت و محبوبیت محصولات ما می افزاید.